Programlama neredeyse tüm branşlarda her bilim adamı veya öğrencinin gereğini duyduğu konuların başında gelmektedir. Algoritma ise her problemin çözümü için gerekli olan mantık adımlarıdır. Bir branşın bilgisayarla iç içe olması, o branşa ait problemlerin ve sorunların bilgisayarla çözümü ile mümkündür. Bilgisayarın hızına, zamandan tasarrufuna ve hayata sağladığı kolaylıklara sahip olabilmek için, o branşa ait problemlerin, bilgisayar programları ile çözülmesi gerekmektedir. Bu açıdan bakıldığında programlama her alandaki problemlerin çözümünü kolaylaştıran ve o branşı bilgisayarla iç içe yapan en önemli araçtır.

Bu kitap başta Meslek Yüksekokulları olmak üzere Lise ve Fakülte öğrencileri için en temel programlama bilgilerini içermektedir. Kitap içerisinde anlatılan her konu ile ilgili uygulamalar, farklı güncel örnekler ve bölüm sonlarında bir çok sınama çalışmaları yer almaktadır.

Bu kitapta, Java ve C# dilleri, en temel konularıyla programlama becerisini kazandırmak üzere işlenmiştir. Konuların kitapta işleniş biçimi olarak önce konular, ardından uygulamalar ve sonra örnekler verilmiştir. Konuları biliyor fakat pratik kazanmak istiyorsanız doğrudan örneklerden başlayabilirsiniz. Çözümü kapatarak önce kendiniz programı yazmalı, gerektiğinde çözümünden yardım almalısınız. Unutulmamalıdır ki bir problemin farklı farklı çözümleri olabilir. Dolayısıyla kitaptakilerden farklı bir yolla da problemlerinizi çözebilirsiniz.

Kitabı ilk siz okumak istemez misiniz? Kitap sağlayıcısı e-pdf sitemizden kitap indir ve pdf formatında hemen oku. Keyifli okumalar şimdiden...

Premium Silinen Linkler için ( Linke gidip ücretsiz Bir Programı Telefonunuza İndirip İndirme Linkine Gidebilirsiniz.) :  Premium Silinen linkler için indir 
KİTABI PDF OKUMAK VE İNDİRMEK  İÇİN: Kitap Hobi Kitap İndir 
Yandex İndir :  Disk Yandex 
Google Drive İndir :  Google Drive 
Rar olarak İndir :  Pdf.rar indir 

pdf indir,kitap indir,ücretsiz kitap indir,online oku,kitap oku,e kitap,e-kitap,epub indir,ekitap indir

Kitap indirme linklerini yenilemek ve açmak için aşağıdaki bağlantıdan devam ediniz.